Koncert hip-hopowy z przesłaniem

Chrześcijańskie Centrum „Pan Jest Sztandarem” oraz Fundacja SNAP – Stop Narkotykom, Alkoholizmowi i Przemocy serdecznie zapraszają na wyjątkowy koncert Małgorzaty Lipińskiej-Wnuk z pokrzepiającym przesłaniem. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą niedzielę (28 sierpnia) o godz. 10 w budynku naszego kościoła (ul. Bandrowskiego 9, Tarnów). Wstęp wolny.

Niedzielny koncert promuje debiutancką płytę Małgosi zatytułowaną „Wracam”, na której znajduje się 11 autorskich utworów, będących swoistego rodzaju dokumentacją jej życia (trudy dzieciństwa i młodości, walka o zdrowie rodziców, walka o siebie samą) i drogi do prawdziwej wolności (spotkanie z Ewangelią i rozpoczęcie nowego życia). W trakcie koncertu wokalistka i kompozytorka podzieli się ze słuchaczami swoją historią oraz opowie o pracy z osobami uzależnionymi oraz więźniami, której się poświęciła. Osobistym świadectwem życia i nawrócenia podzieli się także jej mąż Krzysztof.

Jeżeli czekasz na przełom w swoim życiu, jeśli szukasz drogowskazu lub odpowiedzi na nurtujące Cię pytania – ten koncert i spotkanie są dla Ciebie.

Zapraszamy!

 

Print your tickets