All Booked All Booked All Booked 394 Niedzielne nabożeństwo z Dianne de Jong https://www.ccpjs.pl/?event=niedzielne-nabozenstwo-z-dianne-de-jong&event_date=2015-06-14&reg=1 https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr 2015-06-14

Niedzielne nabożeństwo z Dianne de Jong


2015-06-14 10:00 2015-06-14 12:00 Europe/Warsaw Niedzielne nabożeństwo z Dianne de Jong

Już w najbliższy weekend gościem w naszym kościele będzie Dianne de Jong. Dianne jest założycielką European English Aglow – anglojęzycznych oddziałów i grup Aglow na terenie Europy. Jest Amerykanką, która na stałe mieszka w Holandii. Swoją pierwszą grupę dla kobiet Aglow założyła i prowadziła przy bazie wojskowej, która znajdowała się w pobliżu jej miejsca zamieszkania. Dianne z pasją służy w ciele Jezusa Chrystusa, dzieląc się swoim doświadczeniem, wsparciem i modlitwą. Podczas pobytu w Tarnowie usłuży na niedzielnym spotkaniu, a także kobietom oraz młodzieży.

Bandrowskiego 9, 33-100 Tarnów, Polska Ch.C. Pan Jest Sztandarem

Już w najbliższy weekend gościem w naszym kościele będzie Dianne de Jong. Dianne jest założycielką European English Aglow – anglojęzycznych oddziałów i grup Aglow na terenie Europy. Jest Amerykanką, która na stałe mieszka w Holandii. Swoją pierwszą grupę dla kobiet Aglow założyła i prowadziła przy bazie wojskowej, która znajdowała się w pobliżu jej miejsca zamieszkania.

Dianne z pasją służy w ciele Jezusa Chrystusa, dzieląc się swoim doświadczeniem, wsparciem i modlitwą. Podczas pobytu w Tarnowie usłuży na niedzielnym spotkaniu, a także kobietom oraz młodzieży.

The Schedule

10:00 - 12:00 Spotkanie niedzielne