0 All Booked All Booked All Booked 1298 Konferencja z udziałem Wayne’a i Sherry Sanders – Spotkanie Aglow https://www.ccpjs.pl/?event=konferencja-z-udzialem-waynea-i-sherry-sanders-spotkanie-aglow&event_date=2018-04-21&reg=1 https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr 2018-04-21

Konferencja z udziałem Wayne’a i Sherry Sanders – Spotkanie Aglow


  • Chrześcijańskie Centrum "Pan Jest Sztandarem"
2018-04-21 17:00 2018-04-21 20:30 Europe/Warsaw Konferencja z udziałem Wayne’a i Sherry Sanders – Spotkanie Aglow

Pastor Wayne i jego żona Sherry Sandersowie pobrali się w 1968 r. Pierwszych kilka lat ich małżeństwa było czasem pełnym dramatycznych zdarzeń, które nieomal doprowadziły do rozwodu. W okresie separacji, pomimo wielu  tragicznych i złych wyborów, Bóg rozpoczął w ich życiu przemianę, Dzięki Bożej miłości i mocy przebaczenia, Wayne i Sherry zakochali się w sobie na nowo, a gdy oboje przyjęli dar nowego życia w Jezusie Chrystusie ich małżeństwo przeżyło całkowite odnowienie. Dziś usługują razem i  opowiadają w szczegółach o swoim życiu i małżeństwie, mówiąc na własnym przykładzie, jak Bóg może uczynić piękno z popiołów. Celem ich działalności jest budowanie zdrowych i silnych małżeństw, rodzin i kościołów lokalnych. Wayne jest pastorem kościoła Chardon Christian Fellowship w USA i wspólnie z Sherry prowadzą służbę duchowej pomocy rodzinom i małżeństwom. Od wielu lat  przyjeżdżają także do krajów Europy środkowo-wschodniej, gdzie nauczają w szkołach biblijnych i kościołach.

Bandrowskiego 9, 33-100 Tarnów, Polska

Pastor Wayne i jego żona Sherry Sandersowie pobrali się w 1968 r. Pierwszych kilka lat ich małżeństwa było czasem pełnym dramatycznych zdarzeń, które nieomal doprowadziły do rozwodu. W okresie separacji, pomimo wielu  tragicznych i złych wyborów, Bóg rozpoczął w ich życiu przemianę, Dzięki Bożej miłości i mocy przebaczenia, Wayne i Sherry zakochali się w sobie na nowo, a gdy oboje przyjęli dar nowego życia w Jezusie Chrystusie ich małżeństwo przeżyło całkowite odnowienie. Dziś usługują razem i  opowiadają w szczegółach o swoim życiu i małżeństwie, mówiąc na własnym przykładzie, jak Bóg może uczynić piękno z popiołów. Celem ich działalności jest budowanie zdrowych i silnych małżeństw, rodzin i kościołów lokalnych.

Wayne jest pastorem kościoła Chardon Christian Fellowship w USA i wspólnie z Sherry prowadzą służbę duchowej pomocy rodzinom i małżeństwom. Od wielu lat  przyjeżdżają także do krajów Europy środkowo-wschodniej, gdzie nauczają w szkołach biblijnych i kościołach.