0 All Booked All Booked All Booked 1819 Święto Dziękczynienia https://www.ccpjs.pl/?event=swieto-dziekczynienia&event_date=2024-05-23&reg=1 https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr 2024-05-23

Święto Dziękczynienia


  • Hotel Cristal Park
2024-05-23 17:00 2024-05-23 17:00 Europe/Warsaw Święto Dziękczynienia

Fundacja No Limits, Aglow Tarnów, Chrześcijańskie Centrum “Pan Jest Sztandarem” zapraszają na spotkanie z okazji Święta Dziękczynienia. PROGRAM Koncert muzyki chrześcijańskiej Spotkanie z zaproszonymi Gośćmi. Konkurs wiedzy o Stanach Zjednoczonych. Degustacja tradycyjnych amerykańskich potraw. MIEJSCE Hotel Cristal Park, ul. Traugutta 5, Tarnów – Mościce Sala Modrzewiowy Dwór CZAS 1 grudnia 2018 r. (sobota), godz. 17:00 WSTĘP WOLNY Goście Specjalni Larry Lauer Były, znany i ceniony prezenter radiowy na Alasce. Zaangażowany również w rozgłośni chrześcijańskiej KLOVE w Kalifornii. Dean Lauer Zaangażowana w działalność organizacji antyaborcyjnej Pro Life na Alasce, w Oregonie i Kalifornii, Obecnie wraz z mężem podróżują do krajów Europy środkowo-wschodniej niosąc pomoc i nadzieję kobietom, które doświadczyły aborcji. Mary Jill Callery Ameykanka, która zdecydowała na stałe zamieszkać w Tarnowie. Działa na rzecz społeczności miasta, a jej osoba jest rozpoznawana w wielu kręgach. Jej pełne przygód i doświadczeń życie jest źródłem inspiracji dla wielu.  

Traugutta 5, 33-101 Tarnów, Polska

Fundacja No Limits, Aglow Tarnów, Chrześcijańskie Centrum “Pan Jest Sztandarem” zapraszają na spotkanie z okazji Święta Dziękczynienia.

PROGRAM

  1. Koncert muzyki chrześcijańskiej
  2. Spotkanie z zaproszonymi Gośćmi.
  3. Konkurs wiedzy o Stanach Zjednoczonych.
  4. Degustacja tradycyjnych amerykańskich potraw.

MIEJSCE

Hotel Cristal Park,
ul. Traugutta 5, Tarnów – Mościce
Sala Modrzewiowy Dwór

CZAS

1 grudnia 2018 r. (sobota), godz. 17:00

WSTĘP WOLNY

Goście Specjalni

Larry Lauer

Były, znany i ceniony prezenter radiowy na Alasce. Zaangażowany również w rozgłośni chrześcijańskiej KLOVE w Kalifornii.

Dean Lauer

Zaangażowana w działalność organizacji antyaborcyjnej Pro Life na Alasce, w Oregonie i Kalifornii, Obecnie wraz z mężem podróżują do krajów Europy środkowo-wschodniej niosąc pomoc i nadzieję kobietom, które doświadczyły aborcji.

Mary Jill Callery

Ameykanka, która zdecydowała na stałe zamieszkać w Tarnowie. Działa na rzecz społeczności miasta, a jej osoba jest rozpoznawana w wielu kręgach. Jej pełne przygód i doświadczeń życie jest źródłem inspiracji dla wielu.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY