All Booked All Booked All Booked 366 Spotkanie dla mężczyzn https://www.ccpjs.pl/?event=spotkanie-dla-mezczyzn&event_date=2015-06-06&reg=1 https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr 2015-06-06

Spotkanie dla mężczyzn


2015-06-06 17:00 2015-06-06 19:00 Europe/Warsaw Spotkanie dla mężczyzn

Zaprasza na spotkanie dla mężczyzn w sobotę 6 czerwca o godzinie 17:00 do: Chrześcijańskiego Centrum Pan jest Sztandarem w Tarnowie ul. Bandrowskiego 9 (w parku koło dworca PKP) Dzisiejszy mężczyzna zmaga się z wieloma problemami: kulturowymi, obyczajowymi, finansowymi. Można by wymieniać bez końca. Czego oczekuje się od dzisiejszego mężczyzny? Jaka jest Jego tożsamość? Czego powinien dokonać ? Jest tak wiele pytań, czy jest odpowiedź? Spotkania mężczyzn w naszym kościele mają na celu odpowiedzieć na to pytanie. Wierzymy że Wspaniały Bóg, który dał nam życie, dal nam również cel. Szukamy odpowiedzi na te pytania w Jego Słowie, Biblii. Naszym celem jest przygotować mężczyzn, do zajęcia właściwego im miejsca w kościele, rodzinie i społeczeństwie. Ten świat potrzebuje mężczyzn według Bożego serca.

Bandrowskiego 9, 33-100 Tarnów, Polska Bernard Słupski, Ch.C. Pan Jest Sztandarem

Zaprasza na spotkanie dla mężczyzn


w sobotę 6 czerwca o godzinie 17:00 do:

Chrześcijańskiego Centrum
Pan jest Sztandarem w Tarnowie
ul. Bandrowskiego 9
(w parku koło dworca PKP)

Dzisiejszy mężczyzna zmaga się z wieloma problemami: kulturowymi, obyczajowymi, finansowymi. Można by wymieniać bez końca. Czego oczekuje się od dzisiejszego mężczyzny? Jaka jest Jego tożsamość? Czego powinien dokonać ? Jest tak wiele pytań, czy jest odpowiedź? Spotkania mężczyzn w naszym kościele mają na celu odpowiedzieć na to pytanie. Wierzymy że Wspaniały Bóg, który dał nam życie, dal nam również cel. Szukamy odpowiedzi na te pytania w Jego Słowie, Biblii. Naszym celem jest przygotować mężczyzn, do zajęcia właściwego im miejsca w kościele, rodzinie i społeczeństwie. Ten świat potrzebuje mężczyzn według Bożego serca.