All Booked All Booked All Booked 425 Spotkanie dla kobiet Aglow z Dianne de Jong https://www.ccpjs.pl/?event=spotkanie-dla-kobiet-aglow-z-dianne-de-jong-2&event_date=2024-06-14&reg=1 https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr 2024-06-14

Spotkanie dla kobiet Aglow z Dianne de Jong


2024-06-14 17:00 2024-06-14 19:00 Europe/Warsaw Spotkanie dla kobiet Aglow z Dianne de Jong

Już w najbliższy weekend gościem w naszym kościele będzie Dianne de Jong. Dianne jest Amerykanką, która na stałe mieszka w Holandii. Swoją pierwszą grupę dla kobiet Aglow założyła i prowadziła przy bazie wojskowej, która znajdowała się w pobliżu jej miejsca zamieszkania. Dianne z pasją służy kobietom, dzieląc się swoim doświadczeniem, wsparciem i modlitwą. W czasie spotkania opowie w jaki sposób relacja z Jezusem Chrystusem zmieniła jej życie i jak dzięki niej mogła rozwijać się i poczuć spełniona jako kobieta.

Bandrowskiego 9, 33-100 Tarnów, Polska

Już w najbliższy weekend gościem w naszym kościele będzie Dianne de Jong. Dianne jest Amerykanką, która na stałe mieszka w Holandii. Swoją pierwszą grupę dla kobiet Aglow założyła i prowadziła przy bazie wojskowej, która znajdowała się w pobliżu jej miejsca zamieszkania.

Dianne z pasją służy kobietom, dzieląc się swoim doświadczeniem, wsparciem i modlitwą. W czasie spotkania opowie w jaki sposób relacja z Jezusem Chrystusem zmieniła jej życie i jak dzięki niej mogła rozwijać się i poczuć spełniona jako kobieta.

The Schedule

17:00 - 19:00 Spotkanie dla kobiet Aglow