0 All Booked All Booked All Booked 1476 Nabożeństwo niedzielne z udziałem Dianne De Jong-Nearhoof https://www.ccpjs.pl/?event=nabozenstwo-niedzielne-z-udzialem-dianne-de-jong-nearhoof&event_date=2023-10-04&reg=1 https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr 2023-10-04

Nabożeństwo niedzielne z udziałem Dianne De Jong-Nearhoof


2023-10-04 10:00 2023-10-04 13:00 Europe/Warsaw Nabożeństwo niedzielne z udziałem Dianne De Jong-Nearhoof

Już w najbliższą niedzielę, będziemy mieli zaszczyt gościć Dianne De Jong-Nearhoof, z pochodzenia amarykankę, mieszkająca na stałe w Holandii. Wieloletnia liderka anglojęzycznej grupy kobiet AGLOW na Europę. Fantastyczny mówca, nauczająca objawionego, Bożego Słowa w mocy i autorytecie Ducha Świętego. Usługuje modlitwą proroczą. Od zawsze przynosi świeże Słowo od Boga, adekwatne do potrzeb na ten czas, w którym dziś jesteśmy. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH na to wyjątkowe spotkanie!!

Bandrowskiego 9, 33-100 Tarnów, Polska Chrześcijańskie Centrum "Pan Jest Sztandarem" - Kościół w Tarnowie
Już w najbliższą niedzielę, będziemy mieli zaszczyt gościć Dianne De Jong-Nearhoof, z pochodzenia amarykankę, mieszkająca na stałe w Holandii. Wieloletnia liderka anglojęzycznej grupy kobiet AGLOW na Europę. Fantastyczny mówca, nauczająca objawionego, Bożego Słowa w mocy i autorytecie Ducha Świętego. Usługuje modlitwą proroczą. Od zawsze przynosi świeże Słowo od Boga, adekwatne do potrzeb na ten czas, w którym dziś jesteśmy.
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH na to wyjątkowe spotkanie!!