0 All Booked All Booked All Booked 1373 David Gava i jego team YWAM Kerusso gośćmi Kościoła https://www.ccpjs.pl/?event=david-gava-i-jego-team-ywam-kerusso-goscmi-kosciola&event_date=2018-03-29&reg=1 https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr 2018-03-29

David Gava i jego team YWAM Kerusso gośćmi Kościoła


2018-03-29 00:00 2018-03-29 11:00 Europe/Warsaw David Gava i jego team YWAM Kerusso gośćmi Kościoła

W dniach 29.03-04.04 2018 r. gościć będziemy naszego przyjaciela Davida Gava i jego team młodzieży z renomowanej, międzynarodowej szkoły YWAM Kerusso w Niemczech. W tych dniach odbędą się m.in. spotkania z młodzieżą, ewangelizacja uliczna, wspólne uwielbienie i wiele innych interesujących wydarzeń. Szkoła YWAM Kerusso powstała z głębokiego pragnienia poszukiwania Boga i przekonania, iż prorocza, ponadnaturalna ewangelizacja, pośród znaków i cudów powinna być naturalną częścią życia każdego wierzącego. Pragnieniem jej założyciela Davida Gava oraz jego współpracowników jest nauczanie młodzieży życia oddanego poszukiwaniu i praktykowaniu wszystkiego, co Jezus Chrystus nauczał oraz doświadczaniu bogactwa Jego obietnic każdego dnia.  Są oni zdeterminowani, by głosić ewangelię o zbawieniu wszędzie i na wszelkie sposoby, aż „ziemia pełna będzie poznania chwały Pana”.    

33-100 Tarnów, Polska Chrześcijańskie Centrum "Pan Jest Sztandarem" - Kościół w Tarnowie

W dniach 29.03-04.04 2018 r. gościć będziemy naszego przyjaciela Davida Gava i jego team młodzieży z renomowanej, międzynarodowej szkoły YWAM Kerusso w Niemczech. W tych dniach odbędą się m.in. spotkania z młodzieżą, ewangelizacja uliczna, wspólne uwielbienie i wiele innych interesujących wydarzeń.

Szkoła YWAM Kerusso powstała z głębokiego pragnienia poszukiwania Boga i przekonania, iż prorocza, ponadnaturalna ewangelizacja, pośród znaków i cudów powinna być naturalną częścią życia każdego wierzącego. Pragnieniem jej założyciela Davida Gava oraz jego współpracowników jest nauczanie młodzieży życia oddanego poszukiwaniu i praktykowaniu wszystkiego, co Jezus Chrystus nauczał oraz doświadczaniu bogactwa Jego obietnic każdego dnia.  Są oni zdeterminowani, by głosić ewangelię o zbawieniu wszędzie i na wszelkie sposoby, aż „ziemia pełna będzie poznania chwały Pana”.