0 All Booked All Booked All Booked 901 Dianne de Jong w Tarnowie https://www.ccpjs.pl/?event=901&event_date=2024-05-23&reg=1 https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr 2024-05-23

Dianne de Jong w Tarnowie


2024-05-23 10:00 2024-05-23 12:00 Europe/Warsaw Dianne de Jong w Tarnowie

Już w najbliższą niedziele  gościem w  naszym kościele będzie Dianne de Jong. Dianne jest założycielką European English Aglow – anglojęzycznych oddziałów i  grup Aglow na  terenie Europy. Jest Amerykanką, która  na stałe mieszka w  Holandii. Swoją pierwszą grupę dla kobiet Aglow założyła i  prowadziła przy bazie wojskowej, która  znajdowała się w  pobliżu jej miejsca zamieszkania. Dianne z  pasją służy w ciele Jezusa Chrystusa, dzieląc się swoim doświadczeniem, wsparciem i  modlitwą. Podczas pobytu w Tarnowie usłuży na  niedzielnym spotkaniu.

Bandrowskiego 9, 33-100 Tarnów, Polska

Już w najbliższą niedziele  gościem w  naszym kościele będzie Dianne de Jong. Dianne jest założycielką European English Aglow – anglojęzycznych oddziałów i  grup Aglow na  terenie Europy. Jest Amerykanką, która  na stałe mieszka w  Holandii. Swoją pierwszą grupę dla kobiet Aglow założyła i  prowadziła przy bazie wojskowej, która  znajdowała się w  pobliżu jej miejsca zamieszkania.

Dianne z  pasją służy w ciele Jezusa Chrystusa, dzieląc się swoim doświadczeniem, wsparciem i  modlitwą. Podczas pobytu w Tarnowie usłuży na  niedzielnym spotkaniu.