0 All Booked All Booked All Booked 1056 Spotkanie modlitewne Kościoła https://www.ccpjs.pl/event/spotkanie-modlitewne-kosciola/?event_date=2019-04-01&reg=1 https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr 2019-04-01

Spotkanie modlitewne Kościoła


  • Kościół w Tarnowie Chrześcijańskie Centrum "Pan Jest Sztandarem"
2019-04-01 18:00 2019-04-01 21:00 Europe/Warsaw Spotkanie modlitewne Kościoła

W każdy poniedziałek, nasz Kościół spotyka się na proroczej modlitwie, korzystając z darów Ducha Świętego, efektywnie ogłasza Bożą wolę. Do każdej potrzeby stosujemy prawdy z Bożego Słowa i wsłuchujemy się w głos Ducha Świętego, dzięki czemu nasze modlitwy są pełne wiary, skuteczne i przynoszą niezwykłe efekty jak uzdrowienie, uwolnienie i pożądane przez Boga zmiany w życiu ludzi. Modlimy się także o nasz naród się  i różne ważne duchowo wydarzenia na świecie. „Panie(…) dozwól sługom twoim, aby głosili z całą odwagą Słowo twoje,  gdy Ty wyciągasz rękę, aby uzdrawiać i aby się działy znaki i cuda przez imię świętego Syna twego, Jezusa. A gdy skończyli modlitwę, zatrzęsło się miejsce, na którym byli zebrani, i napełnieni zostali wszyscy Duchem Świętym, i głosili z odwagą Słowo Boże”. (Dz 4:29-31)  

W każdy poniedziałek, nasz Kościół spotyka się na proroczej modlitwie, korzystając z darów Ducha Świętego, efektywnie ogłasza Bożą wolę. Do każdej potrzeby stosujemy prawdy z Bożego Słowa i wsłuchujemy się w głos Ducha Świętego, dzięki czemu nasze modlitwy są pełne wiary, skuteczne i przynoszą niezwykłe efekty jak uzdrowienie, uwolnienie i pożądane przez Boga zmiany w życiu ludzi. Modlimy się także o nasz naród się  i różne ważne duchowo wydarzenia na świecie.

„Panie(…) dozwól sługom twoim, aby głosili z całą odwagą Słowo twoje,  gdy Ty wyciągasz rękę, aby uzdrawiać i aby się działy znaki i cuda przez imię świętego Syna twego, Jezusa. A gdy skończyli modlitwę, zatrzęsło się miejsce, na którym byli zebrani, i napełnieni zostali wszyscy Duchem Świętym, i głosili z odwagą Słowo Boże”. (Dz 4:29-31)